Witaj!

Witaj na Polishwords WIKI!

Misją Polishwords WIKI jest gromadzenie w jednym miejscu wszystkich aktualnych i historycznych informacji o rozwoju technologii, informatyki i internetu w Polsce.

Pierwszą dostępną kategorią jest "Polacy w IT". Każdy może edytować i dodawać wpisy o osobach związanych z branżą i uzupełniać je o nowe informacje. Nie trzeba się w tym celu rejestrować.

Dodawaj śmiało treści, linki, a nawet filmy! Może to być 1 link, jedno zdanie, poprawa literówki albo drobna zmiana wyglądu. Każdy wkład się liczy!

Dlaczego nowa WIKI?

Ta WIKI jest wyjątkowa, bo skoncentrowana na informatyce, komputerach i technologii. Przez to znajdziesz tu informacje, które normalnie są rozrzucone po całym Internecie i nie mogą znaleźć swojego miejsca gdzie indziej.

W Polsce jest wiele osób znanych w branży IT albo mających wpływ na jej rozwój. WIKI ta powstała, aby zgromadzić w jednym miejscu informacje na ich temat. Są to niezwykle ciekawe postaci. Z wywiadów i ich historii można dowiedzieć się dużo o rozwoju technologicznym naszego kraju, a także o wpływie Polaków na cały świat IT.

Nie zawsze jednak mają wystarczająco bogate biografie aby trafić na annały naszej historii. Jednak ponieważ ta WIKI jest skupiona na IT i technologii można zgromadzić tu informacje o tych osobach i dowiedzieć się o nich więcej, jednocześnie ucząc się.

Przykłady artykułów:

Przykłady rozwiniętych artykułów:

OK, jak mogę pomóc?

Naciśnij przycisk "Edytuj" po prawej strone na dole. Dzięki temu możesz edytować zawartość oglądanej strony. Nie krępuj się, jeżeli popełnisz błąd, inna osoba poprawi go. Tak właśnie rozwija się strony typu WIKI.

Ostatnio edytowane artykuły:

Tagi artykułów:

Czym jest Wiki | Jak Edytować Strony | Ostatnie zmiany | Wszystkie strony | Tagi | Admin

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License